Oprawienie obrazów w ramy


Wnętrza wymagają znamienitej dekoracji. Warto wobec tego wybrać obrazy, które powieszone na ścianach w salonie, przedpokoju czy kuchni będą zdobić a jednocześnie pozwolą na zatrzymanie się na chwilę przy głębszej refleksji.

Doskonałe oprawienie
Ramy do obrazów występują w najrozmaitszych kombinacjach wymiarowych. Są wytworzone z najróżniejszych materiałów:

– drewna,
– plastiku,
– polistyrenu

Każda z nich powinna być dopasowana pod każde oryginalne dzieło czy też reprodukcję oraz pozostały wystrój wnętrz. To znakomita propozycja dla tych, którzy chcą w estetyczny i prawidłowy sposób powiesić obraz.

Można również wybrać konkretną grubość i szerokość ramki, fakturę i kolor a także rozmaite wykończenia oraz występowanie ornamentów. Równie ważne jest styl ramy: nowoczesny lub klasyczny, znakomicie łączący się z danym obrazem. Takie zespojenie da efekt dokładnego i pasującego do obrazu wizerunku, pozwalającego na zachwyt o każdej porze dnia i nocy.

Na szczegółowy wymiar

Obecnie mamy do wyboru indywidualne złożenie zamówienia na ramę do obrazu skrojoną na jego wymiar. Tak połączona całość będzie ze sobą współgrała a co najważniejsze, będzie się znakomicie prezentować w naszych czterech kątach.